Ensam vårdnad

Experter på familjerätt och relaterade frågor | 08-121 501 00

Medarbetare

Elina Linder, advokat och delägare
Mobil: 076 018 30 87
Direkt: 08 121 501 01
E-mail: linder@advokatklint.se

Julia Kempff, advokat och delägare
Mobil: 076 010 21 13
Direkt: 08 121 501 03
E-mail: kempff@advokatklint.se

Debbie Nujen, advokat och delägare
Mobil: 076 189 45 57
Direkt: 08 121 501 02
E-mail: nujen@advokatklint.se

Veronica Alfvegren, advokat
Mobil: 072 516 12 22
Direkt: 08 121 501 05
E-mail: alfvegren@advokatklint.se

Jeanette Nickander Svedin, advokat
Mobil: 072 090 88 32
Direkt: 08 121 501 08
E-mail: svedin@advokatklint.se

Matilda Scherlin, biträdande jurist
Tjänstledig

Louise Linder, sekreterare
Mobil: 0720 80 13 13
Direkt: 08 121 501 07
E-mail: louise.linder@advokatklint.se

 

Vi bistår dig i juridiska frågor!